XVIII Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży 9.04.2016 r.

W dniu 9 kwietnia 2016 odbyły się XVIII Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Zostały zorganizowane przez Jasielski Klub Kyokushin  Karate  prowadzony  przez  shihan Tadeusza  Krygowskiego.

Współorganizatorami był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Miasto Jasło, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle  oraz  Podkarpacki Okręgowy Związek Karate. Rozegrane zostały w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Sędzią głównym mistrzostw był shihan Roman Woźniak a sędzią technicznym shihan Ryszard Kiper. W turnieju tym udział wzięło 310 zawodników  reprezentujących  17  klubów  z  Podkarpacia.  Brzostek reprezentowało 24 zawodników, którzy zdobyli łącznie 5 pucharów. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach kata i kumite w grupach wagowych i wiekowych od dzieci młodszych do juniorów.

Puchary dla Brzostku w konkurencji kumite zdobyli;

II – miejsce  Wiktoria  Pietrzycka

III – miejsce  Krzysztof  Przewożnik

III – miejsce  Krystian  Finek

III – miejsce  Maja  Leszczyńska

III – miejsce  Mateusz  Sowa

Wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz życzymy kolejnych  jeszcze lepszych wyników.