Mistrzostwa Polski w Karate Kyokushin w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Radzymin 15 - 16 maja 2010 r.

Przez dwa dni młodzież z całej Polski walczyła w kategorii junior młodszy
w VII Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na hali sportowej w Radzyminie. Srebrny medal Magdy Wąsik.

Organizatorem turnieju z ramienia Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Karate był MKS Radzymin Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 208 karateka z 50 ośrodków.

Doskonale na turnieju zaprezentowały się zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Kyokushin Karate w Brzostku.
W kategorii kumite juniorek młodszych do 55 kg WĄSIK MAGDALENA zdobyła II miejsce. Jej koleżanka klubowa - Beata Bugno uplasowała się tuż za podium.
W łącznej klasyfikacji klub karate z Brzostka uplasował się na 10 pozycji z pośród 50 ośrodków z terenu całego kraju.

Jest to najlepsza lokata wśród klubów z terenu województwa podkarpackiego.